Studovala jsem Výtvarnou školu Václava Hollara a nejblíže jsem vždy měla k portrétnímu a figurálnímu kreslení. Život mne však zavál do jiných vod, a tak se pro mne kresba a malba stala dnes už téměř nedosažitelným koníčkem. I přes několik výstav jsem (zatím) tuto svoji milovanou činnost pověsila na hřebík. Jednou se k ní vrátím.

Studium na výtvarné škole mi však vlilo do žil i chuť pro zachycování krásných životních okamžiků, touhu fotit kdykoli cokoli a těšit se ze vzpomínek při prohlížení alb. Od Flexarety, přes Prakticu, vyvolávání filmů a fotek v temné komoře a dodnes do paměti vryté vůně vývojky, jsem se zamilovala do digitálního pořizování zobrazovacího záznamu a touto svoji zálibou pečlivě zahlcuji své zálohovací zařízení ve snaze se neustále zdokonalit. Vím, že má cesta bude ještě dlouhá, ale těším se na ni.

Mým cílem je zachytit atmosféru, která vypráví příběh, pestré zážitky, kterých je život plný. A bude mi ctí, pokud budu moci zachytit právě ten Váš, jedinečný příběh. Takový, ke kterému se budete s nadšením vracet.

Janina