Na časté dotazy – upozorňuji, že o víkendu nefotím.

Při objednání uvádějte lokalitu focení, o kterou máte zájem.

 

Novorození / Newborns formou lifestyle

Balíček: 2 500 Kč – Obsahuje 10 ks vyretušovaných fotografií. Další fotografie navíc: 250 Kč/ks.

Focení probíhá u vás doma, nejedná se o aranžované fotografie, ale o zachycení prvních kouzelných okamžiků s miminkem v srdci domova.

Balíček: 2 500 Kč – Obsahuje 5 ks vyretušovaných fotografií. Další fotografie navíc: 500 Kč/ks.

Focení probíhá venku, v košíčku, misce či jiné rekvizitě.


Miminka 3m+, děti, těhulky, rodiny, vlastní mazlíci…

Balíček Dream: 2 500 Kč – Obsahuje 5 ks vyretušovaných fotografií. Další fotografie navíc: 500 Kč/ks. Focení probíhá v Mratíně a okolí.

Každou fotografii pečlivě maluji, každá je originál. Nepoužívám hromadné filtry ani jiné hromadné nástroje.


Mini focení

Cena foto: 500-600 Kč, dle typu

V poslední době moje nejoblíbenější focení. Na Facebooku vypisuji tématická mini focení /liščí, s vlkem, koněm, levandulové, tamaryškové, tříkolkové, kačenkové…/, kdy není povinnost odebrat celý balíček, ale jen třeba jednu jedinou fotografii. Jedná se o portréty dětí. Fotografie odevzdávám většinou do týdne, o prázdninách fotím mini výjimečně, ale když už fotím, fotky máte do dvou týdnů.

U tohoto typu focení, pokud se jedná o zvířata, platíte navíc jejich majitelům za cestu a asistenci. Cena je u každého majitele individuální. 

Hlásit se můžete pouze po vypsání termínu na Facebooku – na stránce Janina Foldynová – photo with love.


Alternativní foto

Fotografické koláže – viz galerie Pohádky – jednotlivá fotka 1000 – 3000 Kč (nutné domlouvat před focením, cena je za postproces)


Tisk

Ceník tisku je obsáhlý a posílám pouze na vyžádání. Spolupracuji s přední českou tiskárnou, která zajišťuje velmi kvalitní tisk od běžných formátů fotografií až po velkoformátové obrazové tisky na lehké desky se závěsem nebo plátny v rámu.


Ostatní služby

Doprava do 10 km od Mratína nebo Řitky zdarma, dále 5 Kč/km

Datový nosič (CD nebo DVD): 50 Kč


Workshop

Cena kurzu: 10 000 Kč

Od ledna 2019 je možné objednat se na workshop „Vytáhni to, co chceš říci“. Jde o tříhodinový individuální kurz pro začínající i mírně pokročilé retušéry ve Photoshopu. Kurz se koná na Praze 9. Naučíte se jak na základní úpravy i pokročilé montáže jednoduše a efektivně. Nenaučíte se můj rukopis. Budu se věnovat pouze vám a během tří hodin předám to, co jsem se sama učila po večerech několik let.

Termíny sjednávám po zaplacení faktury. V případě zájmu mi, prosím, rovnou pište vaše fakturační údaje. Více informací posílám v letáčku na vyžádání.